Lupy

 

Zobaczyć znaczy uwierzyć !

Rosnące wymagania oparte na jakości i precyzji sprawiają, że lupy stają się nieozownym narzędziem w wielu dziedzinach medycyny. Dzięki nowej linii produktów EyeMag ®, Carl Zeiss oferuje lupy, które zapewniają doskonałą jakość obrazu oraz doskonały komfort noszenia. Doskonałe, stereoskopowe obrazowanie pozwala na lepsze odróżnienie nawet najdrobniejszych struktur i pomaga poprawić jakość pracy.
Carl Zeiss oferuje szeroki wachlarz lup do różnych zastosowań w stomatologii i mikrochirurgii .

 

EyeMag ® Smart to lupy o 2,5-krotnym powiększeniu.

Ich znakomita łatwość użycia czyni je szczególnie atrakcyjnymi dla początkujących użytkowników. Różne, szybkie i intuicyjne możliwości ustawień gwarantują ergonomiczną pracę w każdej pozycji.

 

 

EyeMag ® Pro F i EyeMag ® Pro S są dostępne w zakresie powiększeń od 3.2x do 5x i są szczególnie przydatne dla profesjonalnych użytkowników, którzy stawiają najwyższe wymagania w powiększeniu.

EyeMag Smart & PRO

 

  • najnowszy design lup operacyjnych z legendarną optyką Carl Zeiss,

  • idealnie zoptymalizowana stereoskopia obrazu umożliwiająca wniknięcie w głąb struktur poznawczych zapewnia idealny komfort i satysfakcję z pracy,

  • EyeMag Smart to lupy o powiększeniu 2,5x z szybkim systemem adaptacji gwarantujące ergonomiczną i sprawną pracę,

  • lupy EyeMag PRO można skonfigurować w zakresie od 3,2x do 5 x w zależności od potrzeb operatora i jego oczekiwań,

  • szerokie spektrum zastosowań: stomatologia, mikrochirurgia, neurochirurgia, chirurgia plastyczna.EyeMag Light II
Przenośna lampa EyeMag to mocne źródło światła LED, które doskonale oświetla pole widzenia, zapewnia  szczegółowe rozpoznanie i wysoki kontrast.

Dzięki łatwej obsłudze i lekkiej, kompaktowej konstrukcji EyeMag Light II zapewnia optymalny komfort noszenia w czasie codziennego użytku nawet podczas dłuższego leczenia.

Przenośny system oświetlenia jest idealnym uzupełnieniem gamy lup EyeMag firmy Carl Zeiss.

 

EyeMag jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Carl Zeiss.