OPMI PICO

Kompaktowy projekt

Kompaktowy mikroskop, który optymalnie pasuje do organizacji pracy w typowej praktyce. Charakteryzuje się elegancką formą, która została uhonorowana nagrodą Red Dot za wysoką jakość projektu i bardzo łatwe w użyciu funkcje. Wystarczy podłączyć kabel i mikroskop OPMI PICO jest gotowy do użycia. Nie ma żadnych odsłoniętych kabli ani zewnętrznych elementów, które mogłyby utrudnić pracę. Wszystkie elementy funkcjonalne, takie jak konsola sterowania obrazem wideo, kamera wideo, kable, źródła światła i światłowody zostały całkowicie zintegrowane w mikroskopie.

Większe zaufanie

Dobry obraz może zastąpić tysiąc słów. Wyjaśnij swoją diagnozę, leczenie i jego wyniki pacjentowi, aby zapewnić dokładne zrozumienie korzyści z zabiegu. Wyjaśnienie czynności krok po kroku pozwala zwiększyć poziom zaufania pomiędzy lekarzem a pacjentem – „zobaczyć znaczy uwierzyć”. Mikroskop OPMI PICO jest wyposażony we wszystkie opcje niezbędne do skutecznej komunikacji, w tym cyfrowe rozwiązania MediLive®, które umożliwiają dokumentowanie pracy przy pomocy nagrań wideo oraz zdjęć. Istnieją również systemy MediLive® pozwalające na edycję, archiwizację i prezentowanie swojej pracy, umożliwiające również łatwe przygotowanie prezentacji dla grupy kolegów lub lekarza kierującego.

Dla lepszej ergonomii

Mikroskop OPMI PICO wyznacza rzeczywisty postęp w zapobieganiu problemom wynikającym z przeciążenia szyi oraz pleców. Sprawdź to na sobie – ten mikroskop umożliwia pracę w komfortowej pozycji, prawidłowej z punktu widzenia ergonomii. Pięciostopniowa regulacja powiększania zapewnia jasny obraz – od przeglądu pola roboczego, aż do najdrobniejszych szczegółów. Bez względu na obszar obserwacji, lekarz może pozostawać przez cały czas w wyprostowanej pozycji siedzącej. Dostępne są obiektywy o ogniskowych 200 mm, 250 mm i 300 mm, umożliwiające dokładne dopasowanie mikroskopu do indywidualnej, optymalnej odległości roboczej. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty są doskonale i bezpiecznie dopasowane do rąk, umożliwiając łatwe ustawienie mikroskopu OPMI PICO w pożądanej pozycji.